Pořadí čtvrtého turnaje | |
Místo | Název družstva | Body | Sety |
1. | Lazaři | 16 | 10:2 |
2. | Hraboši | 15 | 10:2 |
3. | Brušperk | 14 | 8:4 |
4. | Fishbone | 13 | 7:5 |
5. | Z O O | 12 | 8:4 |
6. | BSP | 11 | 5:7 |
7. | Údolí sviní | 10 | 6:6 |
8. | Feferonky | 9 | 5:7 |
9. | Kenny team | 8 | 8:4 |
10. | Medvídci | 7 | 6:6 |
11. | Somálci | 6 | 4:8 |
12. | Natura | 5 | 3:9 |
13. | Kunčičky | 4 | 7:5 |
14. | Fucbek | 3 | 5:7 |
15. | SvinoX | 2 | 4:8 |
16. | Blutym | 1 | 0:12 |
Tabulka základní skupiny A: | |
Hraboši | Údolí sviní | Natura | Fucbek | Body | Score | Pořadí | |
Hraboši | 2:0 (30:18) |
2:0 (30:11) |
2:0 (30:18) |
6 | 90:47 | 1. | |
Údolí sviní | 0:2 (18:30) |
2:0 (30:12) |
1:1 (22:22) |
3 | 70:64 | 2. | |
Natura | 0:2 (11:30) |
0:2 (12:30) |
2:0 (30:20) |
2 | 52:80 | 3. | |
Fucbek | 0:2 (18:30) |
1:1 (22:22) |
0:2 (20:30) |
1 | 60:82 | 4. |
Tabulka základní skupiny B: | |
Fishbone | Z O O | Kenny | Blutym | Body | Score | Pořadí | |
Fishbone | 1:1 (29:24) |
2:0 (30:16) |
2:0 (30:9) |
5 | 89:49 | 1. | |
Z O O | 1:1 (24:29) |
1:1 (21:24) |
2:0 (30:16) |
4 | 75:69 | 2. | |
Kenny | 0:2 (16:30) |
1:1 (24:21) |
2:0 (30:13) |
3 | 70:64 | 3. | |
Blutym | 0:2 (9:30) |
0:2 (16:30) |
0:2 (13:30) |
0 | 38:90 | 4. |
Tabulka základní skupiny C: | |
Brušperk | Kunčičky | BSP | Somálci | Body | Score | Pořadí | |
Brušperk | 2:0 (30:18) |
2:0 (30:18) |
2:0 (30:15) |
6 | 90:51 | 1. | |
Kunčičky | 0:2 (18:30) |
1:1 (25:29) |
1:1 (23:26) |
2 | 66:85 | 4. | |
BSP | 0:2 (18:30) |
1:1 (29:25) |
1:1 (29:25) |
2 | 76:80 | 2. | |
Somálci | 0:2 (15:30) |
1:1 (26:23) |
1:1 (25:29) |
2 | 66:82 | 3. |
Tabulka základní skupiny D: | |
Medvídci | Lazaři | Feferonky | SvinoX | Body | Score | Pořadí | |
Medvídci | 0:2 (21:30) |
1:1 (26:27) |
1:1 (26:21) |
2 | 73:78 | 3. | |
Lazaři | 2:0 (30:21) |
2:0 (30:21) |
2:0 (30:15) |
6 | 90:57 | 1. | |
Feferonky | 1:1 (27:26) |
0:2 (21:30) |
2:0 (30:16) |
3 | 78:72 | 2. | |
SvinoX | 1:1 (21:26) |
0:2 (15:30) |
0:2 (16:30) |
1 | 52:86 | 4. |
Tabulka skupiny E o 1.-4. místo: | |
Hraboši | Fishbone | Brušperk | Lazaři | Body | Score | Pořadí | |
Hraboši | 2:0 (40:28) |
2:0 (40:32) |
0:2 (30:40) |
4 | 110:100 | 2. | |
Fishbone | 0:2 (28:40) |
1:1 (30:37) |
1:1 (38:39) |
2 | 96:116 | 4. | |
Brušperk | 0:2 (32:40) |
1:1 (37:30) |
1:1 (31:33) |
2 | 100:103 | 3. | |
Lazaři | 2:0 (40:30) |
1:1 (39:38) |
1:1 (33:31) |
4 | 112:99 | 1. |
Tabulka skupiny F o 5.-8. místo: | |
Údolí sviní | Z O O | BSP | Feferonky | Body | Score | Pořadí | |
Údolí sviní | 1:1 (39:39) |
1:1 (34:38) |
1:1 (39:28) |
3 | 112:105 | 7. | |
Z O O | 1:1 (39:39) |
1:1 (36:35) |
2:0 (40:22) |
4 | 115:96 | 5. | |
BSP | 1:1 (38:34) |
1:1 (35:36) |
1:1 (35:37) |
3 | 108:107 | 6. | |
Feferonky | 1:1 (28:39) |
0:2 (22:40) |
1:1 (37:35) |
2 | 87:114 | 8. |
Tabulka skupiny G o 9.-12. místo: | |
Natura | Kenny | Somálci | Medvídci | Body | Score | Pořadí | |
Natura | 0:2 (24:40) |
0:2 (30:40) |
1:1 (36:36) |
1 | 90:116 | 12. | |
Kenny | 2:0 (40:24) |
2:0 (40:27) |
1:1 (37:39) |
5 | 117:90 | 9. | |
Somálci | 2:0 (40:30) |
0:2 (27:40) |
0:2 (36:40) |
2 | 103:110 | 11. | |
Medvídci | 1:1 (36:36) |
1:1 (39:37) |
2:0 (40:36) |
4 | 115:109 | 10. |
Tabulka skupiny H o 13.-16. místo: | |
Fucbek | Blutym | Kunčičky | SvinoX | Body | Score | Pořadí | |
Fucbek | 2:0 (40:29) |
1:1 (34:39) |
1:1 (31:34) |
4 | 105:102 | 14. | |
Blutym | 0:2 (29:40) |
0:2 (31:40) |
0:2 (27:40) |
0 | 87:120 | 16. | |
Kunčičky | 1:1 (39:34) |
2:0 (40:31) |
2:0 (40:33) |
5 | 119:98 | 13. | |
SvinoX | 1:1 (34:31) |
2:0 (40:27) |
0:2 (33:40) |
3 | 107:98 | 15. |
RaM |