Jste v sekci 1. ročník. Najdete zde:
- Celkové pořadí a výsledky turnajů
- Pravidla 1. ročníku OVL smíšených družstev
- Družstva účastnící se 1. ročníku OVL

4.6.2003 Zakončovacího večírku 1. ročníku OVL se zúčastnilo cca 50 hráčů, hráček a jejich partnerů. Hodnotím ho jako vydařený a doufám , že se všichni zůčastnění dobře pobavili. Určitě to nebyl krok vedle a už teď se těším na příští rok. Předtím ale musíme zvládnout 2. ročník OVL, na který jste všichni srdečně zváni.

Přidal jsem novou sekci - FOTOGALERIE. Jsou v ní fotky z 2. turnaje OVL na Varenské.

Tímto sdělením uzavírám tuto sekci. 1. ročník už je minulostí, nic nového se zde nedovíte. Od této chvíle je toto archiv a veškeré nové informace najdete v sekci 2. ročník OVL, do které se dostanete z úvodní stránky OVL.
28.5.2003 Pozvánka a bližší informace k chystanému večírku OVL jsou v sekci PROPOZICE. Těšíme se na Vaší účast.
28.5.2003 První ročník OVL je už za námi. Bude sice ještě v sobotu večírek s vyhlášením celkového pořadí a s předáním cen, ale to už je pouze společenská záležitost. Jakže to tedy dopadlo?

Měli jsme tentokrát potíže s obsazením turnaje.Dvě mužstva, která se přihlásila, na poslední chvíli odřekla účast a i přes velkou snahu se nám na rychlo nepovedlo zajistit náhradníky. Na turnaji jsme teda museli improvizovat s hracím systémem, za což se všem družstvům omlouváme a doufáme, že i tak si všichni dobře zahráli. Neúčasti se taky vybralo o 1000 Kč méně než se předpokládalo, a proto budeme muset nějakým způsobem redukovat závěrečné ceny. Stále však platí, že alespoň něco dostane každé zůčastněné družstvo. Vítežství si v posledním patém turnaji vybojovalo družstvo Lazarů a zopakovalo tak umístění ze čtvrtého turnaje (opět i díky kontumačnímu výsledku s družstvem Hrabošů).

Pořadí 5. turnaje OVL : 1. Lazaři 2. Brušperk 3. Hraboši

Celkové pořadí 1. ročníku OVL : 1.Hraboši 2.Fishbone 3.Brušperk
14.5.2003 Pokud by někoho zajímalo jak dopadlo celorepublikové finále AVL má možnost se podívat na kompletní výsledky. Soubor má příponu xls (52 kB) a otvírá se v Excelu (otevře se i v okně exploreru pokud ho máte nainstalovaný)
28.4.2003 Dvě naše družstva nás zastupovala na celostátním finále AVL v Praze!!! Měla status hosta, ale pokud přistupové rozhovory dopadnou ke spokojenosti obou stran (v což doufáme), příští rok už bychom byli oficiálními účastníky.

Zajímá Vás jak dopadli? Myslím, že nám ostudu určitě neudělali a při naší premiéře dopadli velice dobře (i když mohli i líp :-) ). Takže z 24 učastníků se družstvo Fishbonů umístilo na 5. místě (když porazilo i pozdějšího finalistu - družstvo Bolavá kolena). Naše druhé družstvo ( ZOO ) skončilo na taky pěkném celkovém 11. místě.
15.4.2003 Máme zdárně za sebou i čtvrtý turnaj OVL a čeká na nás už jen poslední páty. Karty jsou rozdány a moc velké zázraky už s umístěním udělat nepůjdou, nicméně sousedi v tabulce se ještě určitě mají o co prát :-).

Vítezství získalo družstvo Lazarů, které dorazilo v silné sestavě (nutno ale podotknout, že k tomu přispělo i kontumační vítězství nad Hrabošema, kteří bohužel nemohli poslední utkání odehrát a do té doby byli bez prohraného setu). Nové družstvo Fucbeku při své premiéře v OVL vyhrálo skupinu o 13. - 16. místo. Díky neučasti v tomto turnaji družstvo Hulha spadlo z třetí příčky na pátou a medailové umístění se jim bude velice težko atakovat.

Pořadí 4. turnaje OVL : 1. Lazaři 2. Hraboši 3. Brušperk

Po turnaji se našli dvě mikiny. Jsou uloženy u pořadatelů. Jak budu mít chvilku, podívám se na ně a jejich popis zde zveřejním :-).
7.4.2003 Máme potvrzenou účast 16 družstev. Poprvé se nepřihlásili všechny družstva, která vstoupila do OVL. Družstvo Hulha se muselo z účasti na 4. turnaji bohužel omluvit. Dostala příležitost tedy další družstva. Nejrychleji se přihlásilo družstvo FUCBEK. Uvidíme, jak se nabídnuté přiležitosti zhostí :-). Byl vypracován upřesněný rozpis turnaje.
1.4.2003 Máme potvrzenou halu na 4. i 5. turnaj OVL. Turnaje budou 13.4. a 25.5. na VŠB v Ostravě - Porubě. Na stránkach jsou zveřejněny propozice k 4. turnaji. Propozice budou dnes odeslány i e-mailem na kontaktní osoby družstev. Očekáváme Vaše přihlášky a těšíme se na Vaší účast.
20.3.2003 Byla zprovozněna slibovaná rubrika Burza hráčů. Doufám, že bude užitečná.
19.3.2003 V sekci pořadí jsou přidané výsledky 3. turnaje OVL a je aktualizované celkové pořadí.
18.3.2003 Třetí turnaj OVL už je minulostí. I tentokrát jsme byli svědky zajímavých bojů a i zajímavých výsledků. Největší skok zaznamenalo značně posílené družstvo Feferonek, které se z 15. místa celkového pořadí dostali až do finálové skupiny o 1. - 4. místo a zaznamenali tím i zajímavý posun v celkovém pořadí. Družstvo Brušperka si nadále udržuje velmi dobrou výkonnost a zase se posunulo o příčku vzhůru. Do silné čtyřky se tentokráte nevlezlo družstvo Hulho a muselo tak přepustit celkové druhé místo opět Fishbonům, kteří tentokrát zvítězili. Celkové první místo zůstává i nadále Hrabošům.

Pořadí 3. turnaje OVL : 1. Fishbone 2. Brušperk 3.Hraboši

Menší zádrhel nastal po turnaji s cenami, došlo k malému nedorozumění a proto se prvním třem družstvům omlouváme. Ti kteří se ceny nedočkali si ji převezmou na příštím turnaji.
10.3.2003 Máme v úmyslu vytvořit rubriku Burza hráčů, kde by mohla družstva shánět hráče a hráči své "angažmá". Myslíme si totiž, že je spousta volejbalových hráčů a nadšenců, kteří by si rádi někde zahráli a neznají žádné družstvo a naopak, že některá družstva se potýkají s malým počtem hráčů.
10.3.2003 Byla uzavřena soupiska družstev na 3. turnaj OVL. Opět se přihlásila všechna mužstva, která vstoupila do OVL. Máme z toho radost. Svědčí to o tom, že jsme se vydali správnou cestou a fůra práce, kterou jsme do tohoto projektu vložili není zbytečná. :-)
S uzavřenou soupiskou družstev známe i rozpisy základních skupin. Detailní rozpis jsem odeslal každé kontaktní osobě e-mailem, je k dispozici samozřejmě i na těchto stránkách. Opět platí, že družstva nehrající první zápas nemusí spěchat do haly na 7:30. Měla by se ale zapresentovat nejpozději 15 minut před začátkem svého prvního utkání. Čekací doba je pouze 5 minut (družstvo pak nemá nárok na rozcvičení).
3.3.2003 Dnešním dnem dvě mužstva mění název. A to družstvo Dolní Lhoty se přejmenovává na Feferonky a družstvo Svinova X vypouští ze svého názvu "v" a stává se tak SvinoXem.
28.2.2003 Dnes byly rozeslány na e-maily přihlášených družstev propozice na 3. turnaj OVL (jsou smanozřejmě i zde na stránkách). Nevíme sice ještě jestli budeme mít halu k dispozici až do pěti hodin, do čtyřech hodin je ale stoprocentní. O případné změně Vás budeme informovat ihned e-mailem.
28.2.2003 Ještě se vrátím zpět k nedělnímu turnaji. V hlasování družstev o nejužitečnějšího hráče turnaje vyhrála třemi hlasy hráčka Brušperka Mirka Nováková. Cenu (1 denní lyžařský zájezd na Slovensko pro dvě osoby) zajistil a vítězce předal náš sponzor klub Babylón. Vítězce blahopřejeme.
25.2.2003 Druhý turnaj vyhrálo družstvo HULHO, druzí skončili Hraboši a třetí Brušperk. Ačkoliv Hraboši skončili druzí zůstávají nadále na prvním místě celkového pořadí, na druhé místo se díky vítězství v turnaji posunulo Hulho a Fishboni spadli na místo třetí. Razantně nahoru si to zamířilo družstvo Brušperku, které odehrálo skvělý turnaj. Naopak družstvo Kunčiček, ač v jiném složení, zdaleka nezopakovalo umístění z prvního turnaje. Veškerá výsledky jsou v sekci pořadí.
25.2.2003 Upozornění! Po turnajích zůstala v halách spousta zapomenutých věcí!!! Pokud někdo něco postrádá, tak věci z turnaje na VŠB jsou u pořadatelů a z turnaje na Varenské na vrátnici haly.
17.2.2003 Upozornění! Protože máme 16 družstev a systém nasazování do základních skupin je v pravidlech popsán, známe už i detailní rozpis kdo s kým a kdy bude v základních skupinách hrát. Družstva nehrající první zápas nemusí spěchat do haly na 7:30. Měla by se ale zapresentovat nejpozději 15 minut před začátkem svého prvního utkání. Podívejte se proto, kdy začínáte. Čekací doba je pouze 5 minut (družstvo pak nemá nárok na rozcvičení).
17.2.2003 Soupiska družstev pro druhý turnaj OVL je uzavřena! Jsem rád, že se přihlásila všechna družstva, která se zůčastnila turnaje prvního. Turnaj teda nikoho vyloženě nezklamal a to jsme rádi :-) Jako na prvním turnaji, i na druhém, by měli pískat rozhodčí a družstva tak budou této činnosti ušetřena. Rovněž občerstvení by mělo být stejné a tudíž na slušné úrovni.
7.2.2003 Upozornění! Hala na Varenské je k dispozici pouze do 17 hodin, proto se začátek turnaje přesunuje na 8:00. Sraz účastníků a prezentace je v 7:30. Uvedené změny jsou již provedeny i v propozicích k turnaji na těchto stránkách.
4.2.2003 Dnes budou rozeslány propozice na druhý turnaj OVL, spolu s výsledky turnaje prvního, na e-mailové adresy dodané zástupci družstev. Upozorňujeme rovněž na drobné změny v herním řádu turnaje (základní skupina do 15 bodů, jeden time) a doplnění pravidel OVL o kritéria určující celkové pořadí v OVL. Vše najdete v inovovaných pravidlech OVL na těchto stránkách.
28.1.2003 První turnaj je za námi. Na stránkách máme už i výsledky. Doufám , že se povedl a že se tak můžeme těšit na druhý. Nepodařilo se nám dodržet časový rozpis turnaje, za což se omlouváme. Druhý turnaj, proto dozná nějakých změn oproti stanovenému hernímu řádu. O změnách Vás budeme včas informovat.
23.1.2003 Tak a soupiska družstev je uzavřena (je nás 16). Zájem měli ještě další družstva, ty slibujem oslovit v případě uvolnění místa. Pro všechny na které se nedostalo (v jedné hale to prostě s více družstvy pokud si chceme zahrát nejde) tu mám jednu informaci: pokud vše půjde dobře, tak příští rok by tato soutěž měla být volná t.j. pro neomezený počet účastníků.


HOME 4.6.2003
RaM